Przejdź do głównej zawartości

Podsumowanie czerwiec 2018

Te sześć miesięcy strasznie szybko zleciało, ale iż nie będę podsumowywał go a tylko jeden miesiąc to muszę się Wam przyznać iż w tym miesiącu pojawił się pewien post który mam nadzieję będzie początkiem czegoś więcej ale wszystko zależy od tego czy znajdę chętnych na ten wątek ;)

Ale wracajmy do podsumowania, oto książki przeczytane w tym miesiącu:

1. Marie Brennan - Historia naturalna smoków
2. Leszek Machała - Neida i Zemsta Bogów
3. Agnieszka Steur - Wojna w Jangblizji - tom 1 W Tamtym Świecie
4. Paulina Świst - Komisarz
5. Sylvain Neuvel - Przebudzeni Bogowie
6. Eliza Drogosz - Władca Piasków
7. Eliza Drogosz - Berło Zniszczenia
8. Andrzej Wardziak - Infekcja: Genesis

Jak możecie zauważyć książek nie ma zbyt wiele, ale i tak numer ósmy zaskoczył mnie gdyż nie myślałem że przeczytam ją z taką prędkością. Autorka książek numer sześć oraz siedem zagościła również na blogu w pierwszym wywiadzie który udzieliłem. No przynajmniej pierwszym opublikowanym tutaj, ponieważ czasem staram się również brać czynny udział w różnych akcjach prowadzonych przez stronę FB o nazwie "Poznaj polskiejgo pisarza", wraz z dniami w których osoby malujące słowem pisanym odpowiadają na pytania innych. Staram się wtedy dawać pytania oryginalne i nabierać doświadczenia do mniej więcej takich wyników. Mam nadzieję iż zarówno pytania jak i odpowiedzi przypadną Wam do gustu.

A jak Wam upłynął czerwiec? Oddaję sekcję komentarze w wasze ręce ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…