Przejdź do głównej zawartości

Przegląd księgarń internetowych

Cześć dzisiejszy post powinien chyba byś sygnowany ostrzeżeniem dla portfeli ale podejrzewam, że już od jakiegoś czasu Wasze portfele nienawidzą mnie ;) Ale zanim przejdę do sedna chciałbym jeszcze napisać, że chciałem wcześniej poszukać ofert w sieciach typu Biedronka czy inny Auchan ale wydaje mi się, że lepiej będzie gdy pokażę Wam jakieś dłuższe promocje.

A więc zaczynajmy:

===========
Na pierwszy ogień idzie serwis tania książka.

Promocje na Dzień Kobiet [link] - Dziewczyny jeśli chcecie delikatnie dać swoim facetom do zrozumienia jakiego prezentu oczekujecie w ten dzień to pokażcie im ten link. Tylko mała prośba, dajcie wcześniej znać o ulubionych gatunkach aby nie było tak iż miłoścniczce krwawych thrillerów kupi jakiegoś harlequina czy innego Greya ;) Aby nie było, ta sama promocja jest również aktualna 10 tegoż miesiąca więc spokojnie będziecie mogły zrewanżować się facetowi tym samym co on wam.
Stałą rubryką w serwisie jest tzw. outlet czyli końcówki serii czy książki z jakimiś drobnymi uszkodzeniami w niższych cenach. Nie ma tam jakiegoś szału ale czasem trafi się coś ciekawego. Od pewnego czasu gdy wchodzę tam to na pierwszych stronach pojawiają się książki edukacyjne oraz dla dzieci po cenach do 5 zł. Jeśli was interesuje tu tutaj macie link.


Ok a teraz przejdźmy do nieprzeczytane.

Na początek 40 % rabatu na serię książkową Wojownicy, która jest przedstawicieką młodzieżowej fantastyki. Wiecie z chęcią powiedziałby Wam o serii coś więcej ale jakoś nie miałem przyjemności bliżej jej poznać.

Następna kategoria jest nazwana po prostu Tania książka i są tam książki tóych cena została obniżona z tej sugerowanej na stałe, a przynajmniej tak się wydaje gdyż nie mogłem nigdzie znaleźć daty końca akcji.

Jedna z najtańszych księgarni
Oczytani, jest to księgarnia która specjalizuje się właśnie w książkach typu outlet oraz wszelkich końcówkach dzięki czemu mimo mniejszego wyboru i czasami oniecznością patrzenia na ilość sztuk w magazynie ceny tam są bardzo atrakcyjne. Tak dla przykładu dam wam książkę Black Out. Tom 1 /Trylogia Outsiderów - Andreas Eschbach która jest za 8,95 zł zamiast zwykłych 37.90 zł i to jest jedna z mniejszych obniżek. 

I na koniec ostatnie dwie księgarnie. Są to jedne z najbardziej znanych w naszym kraju ale to głównie dlatego iż mają one również sklepy fizyczne

EMPIK
Literatura obycajowa 40% upustu link
Audiobooki książek wydawnictwa Albatros 35% upustu link

ŚWIAT KSIĄŻKI
Proza Polska i obca - upust do 85% link
Książki dla dzieci - upust do 85% link
Kryminał i sensacja - upust do 80% link
Historia, fakty i biografie - upust do 85%  link

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…