Przegląd księgarń internetowych

Cześć dzisiejszy post powinien chyba byś sygnowany ostrzeżeniem dla portfeli ale podejrzewam, że już od jakiegoś czasu Wasze portfele nienawidzą mnie ;) Ale zanim przejdę do sedna chciałbym jeszcze napisać, że chciałem wcześniej poszukać ofert w sieciach typu Biedronka czy inny Auchan ale wydaje mi się, że lepiej będzie gdy pokażę Wam jakieś dłuższe promocje.

A więc zaczynajmy:

===========
Na pierwszy ogień idzie serwis tania książka.

Promocje na Dzień Kobiet [link] - Dziewczyny jeśli chcecie delikatnie dać swoim facetom do zrozumienia jakiego prezentu oczekujecie w ten dzień to pokażcie im ten link. Tylko mała prośba, dajcie wcześniej znać o ulubionych gatunkach aby nie było tak iż miłoścniczce krwawych thrillerów kupi jakiegoś harlequina czy innego Greya ;) Aby nie było, ta sama promocja jest również aktualna 10 tegoż miesiąca więc spokojnie będziecie mogły zrewanżować się facetowi tym samym co on wam.
Stałą rubryką w serwisie jest tzw. outlet czyli końcówki serii czy książki z jakimiś drobnymi uszkodzeniami w niższych cenach. Nie ma tam jakiegoś szału ale czasem trafi się coś ciekawego. Od pewnego czasu gdy wchodzę tam to na pierwszych stronach pojawiają się książki edukacyjne oraz dla dzieci po cenach do 5 zł. Jeśli was interesuje tu tutaj macie link.


Ok a teraz przejdźmy do nieprzeczytane.

Na początek 40 % rabatu na serię książkową Wojownicy, która jest przedstawicieką młodzieżowej fantastyki. Wiecie z chęcią powiedziałby Wam o serii coś więcej ale jakoś nie miałem przyjemności bliżej jej poznać.

Następna kategoria jest nazwana po prostu Tania książka i są tam książki tóych cena została obniżona z tej sugerowanej na stałe, a przynajmniej tak się wydaje gdyż nie mogłem nigdzie znaleźć daty końca akcji.

Jedna z najtańszych księgarni
Oczytani, jest to księgarnia która specjalizuje się właśnie w książkach typu outlet oraz wszelkich końcówkach dzięki czemu mimo mniejszego wyboru i czasami oniecznością patrzenia na ilość sztuk w magazynie ceny tam są bardzo atrakcyjne. Tak dla przykładu dam wam książkę Black Out. Tom 1 /Trylogia Outsiderów - Andreas Eschbach która jest za 8,95 zł zamiast zwykłych 37.90 zł i to jest jedna z mniejszych obniżek. 

I na koniec ostatnie dwie księgarnie. Są to jedne z najbardziej znanych w naszym kraju ale to głównie dlatego iż mają one również sklepy fizyczne

EMPIK
Literatura obycajowa 40% upustu link
Audiobooki książek wydawnictwa Albatros 35% upustu link

ŚWIAT KSIĄŻKI
Proza Polska i obca - upust do 85% link
Książki dla dzieci - upust do 85% link
Kryminał i sensacja - upust do 80% link
Historia, fakty i biografie - upust do 85%  link

Komentarze