Przejdź do głównej zawartości

Pasażerowie [2016] - pisanina o filmieProdukcja która dostępna w sieci sklepów Biedronka. Z racji tego, że jest dość łatwo dostępna to na początku chciałem Was przed nią przestrzec. Tak, przyznaję spodziewałem się jakiejś kompletnej szmiry której jedyną siłą napędową jest obsada. A konkretnie Jennifer Lawrence [znana ze swojej roli w ekranizacji Igrzysk Śmierci], oraz Chris Pratt [a tego pana powinniście kojarzyć ze Strażników Galaktyki]. Film nie jest wybitnym dziełem, ale wcale nie chcę takim być. Jest poprawnym dziełem jednak czuje się jakby czegoś tam brakowało. Te prawie dwie godziny seansu spędza się dość pryjemnie, chociaż trochę dziwnie patrzeć na aktorów których kojarzy się z całkiem innych serii [ale to takie moje małe czepialstwo]. Wiecie podoba mi się budowa statku i niektóre sceny [szczególnie te w przzestrzeni kosmicnej, oraz przy braku grawitacji]. Aktorzy zagrali swoje role dobrze, ale widać, że byli nie pokazali całości swego talentu aktorskiego.
Jednak mam uwagę. W opisie możecie przeczytać iż jest to "ekscytujący thriller science fiction". To nie jest thriller. Tak naprawdę to od samego początku dokładnie przewidzicie zakończenie tego powiedziałbym filmu romantycznego, choć tu też nie do końca. Powiedzmy, że są tu elementu romansu, thrillera oraz akcji. O ilue można mówić o akcji podczas produkcji z dwoma aktorami.
Podsumowując. Film jest ciekawą produkcją przy której nie będziecie mieć ochoty wyłączenia jej i jak najszybszego zapomnienia, ale wątpię byście pamiętali go za jakieś dwa-trzy lata.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…