Lubimy czytać - reklama serwisu

Dziś przychodzę do Was z tekstem na temat serwisu na którym od dość dawna jestem. Serwis ten nakłonił mnie do zaznaczania oraz szerszego przekazywania swych opinii o przeczytanych książkach. Serwis posiada dużą bazę książek z możliwością wyszukiwania po autorach lub tytułach. Nie ma tam wszystkich książek i czasem możecie trafić na taką której nie ma w serwisie (szczególnie gdy szukacie bardzo świeżych produktów), ale jest on na bieżąco aktualizowany. Każda książka jest oceniana i komentowana przez aktywnych, zalogowanych użytkowników serwisu. Moge nie do końca zgadzać się z niektórymi ocenami książek ale nic nie stoi na przeszkodzie by taką samemu przeczytać i sprawdzić. Dodatkowym atutem serwisu jest wbudowana wyszukiwarka książek pośród wielu różnych księgarni wraz z napisaną jej ceną, dzięki temu możecie nabyć w ulubionej księgarni lub tej gdzie cena jest najbardziej atrakcyjna.

Jakbyście mieli ochotę a eszcze nie byliście na moim profilu w tym serwisie to zapraszam http://lubimyczytac.pl/profil/609313/ksiazki-czytamy
Śmiało zapraszajcie mnie do znajomych jeśli macie własne konta. Moglibyście też dawać linki do własnych profili w komentarzu, tylko prosiłbym o kilka słów oprócz samego linku ;)
Książki które są w mojej bibliotece w profilu to nie wszystkie które posiadam, po prostu nie chce mi się wszystkich książek dawać, ale staram się dawać do posiadanych te które przeczytałem i zopiniowałem.

Komentarze