Przejdź do głównej zawartości

Lubimy czytać - reklama serwisu

Dziś przychodzę do Was z tekstem na temat serwisu na którym od dość dawna jestem. Serwis ten nakłonił mnie do zaznaczania oraz szerszego przekazywania swych opinii o przeczytanych książkach. Serwis posiada dużą bazę książek z możliwością wyszukiwania po autorach lub tytułach. Nie ma tam wszystkich książek i czasem możecie trafić na taką której nie ma w serwisie (szczególnie gdy szukacie bardzo świeżych produktów), ale jest on na bieżąco aktualizowany. Każda książka jest oceniana i komentowana przez aktywnych, zalogowanych użytkowników serwisu. Moge nie do końca zgadzać się z niektórymi ocenami książek ale nic nie stoi na przeszkodzie by taką samemu przeczytać i sprawdzić. Dodatkowym atutem serwisu jest wbudowana wyszukiwarka książek pośród wielu różnych księgarni wraz z napisaną jej ceną, dzięki temu możecie nabyć w ulubionej księgarni lub tej gdzie cena jest najbardziej atrakcyjna.

Jakbyście mieli ochotę a eszcze nie byliście na moim profilu w tym serwisie to zapraszam http://lubimyczytac.pl/profil/609313/ksiazki-czytamy
Śmiało zapraszajcie mnie do znajomych jeśli macie własne konta. Moglibyście też dawać linki do własnych profili w komentarzu, tylko prosiłbym o kilka słów oprócz samego linku ;)
Książki które są w mojej bibliotece w profilu to nie wszystkie które posiadam, po prostu nie chce mi się wszystkich książek dawać, ale staram się dawać do posiadanych te które przeczytałem i zopiniowałem.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…