Open FM - reklama


Strona główna serwisu: http://open.fm/

Cześć dziś przychodzę do Was z serwisem który jest idealny by odpalić go sobie w tle podczas pracy. Chodzi mianowicie o radio internetowe pełne całego mnóstwa różnych stacji podzielonych tematycznie lub rodzajowo. Serwis ten ma całkiem przyjemną aplikację na androida [nie wiem jak jest z innymi systeami mobilnymi, cały czas używam androida], która NIE JEST zasobożerna jeśli chodzi o zasoby pakietu internetowego. Stacje radiowe wybieramy według własnych upodobań z dwóch list, na dzień dzisiejszy listy wyglądają mniej więcej tak:

1 lista:

Ulubione
Polecane
Weekend z Legendami Rocka
Impreza
Disco Polo
Pop
Na Cały Dzień
Hip-Hop/R'n'B
Rock/Metal
Alternatywa
Elektronika
Sport
Do Auta
Inne

Po kliknięciu w interesujący nas link wyświetlają się dostępne stacje w tej kategorii. Ja pokażę Wam jakie stacje są na dzień 6-listopada-2017 w kategorii Inne:

Inne:

- Beata Pawlikowska
- 500 Reggae Hits
- Polskie Reggae
- Jazz
- Smooth Jazz
- Muzyka Klasyczna
- Muzyka Filmowa
- Kraina Łagodności
- Szanty
- Biesiada
- Biesiada Śląska
- Kids
- Kołysanki
- Odgłosy Natury

Dobra, a teraz czas na troszkę prywaty. Osobiście najczęściej słucham OpenFM podczas pisania dla was postów. Włączam sobie stację TOP 20 PL, i zaczynam pisać tekst. od czasu do czasu rzucając przelotne spojrzenie na czytnik znajdujący się gdzieś w moim pobliżu. 


Dajcie znać czy znacie ten serwis i czy z niego korzystacie. A może macie inny podobny. Oraz jakie są wasze rytuały podczas tworzenia postów.

Do zobaczenia [metaforycznego], w kolejnych postach ;)

Komentarze