Przejdź do głównej zawartości

Open FM - reklama


Strona główna serwisu: http://open.fm/

Cześć dziś przychodzę do Was z serwisem który jest idealny by odpalić go sobie w tle podczas pracy. Chodzi mianowicie o radio internetowe pełne całego mnóstwa różnych stacji podzielonych tematycznie lub rodzajowo. Serwis ten ma całkiem przyjemną aplikację na androida [nie wiem jak jest z innymi systeami mobilnymi, cały czas używam androida], która NIE JEST zasobożerna jeśli chodzi o zasoby pakietu internetowego. Stacje radiowe wybieramy według własnych upodobań z dwóch list, na dzień dzisiejszy listy wyglądają mniej więcej tak:

1 lista:

Ulubione
Polecane
Weekend z Legendami Rocka
Impreza
Disco Polo
Pop
Na Cały Dzień
Hip-Hop/R'n'B
Rock/Metal
Alternatywa
Elektronika
Sport
Do Auta
Inne

Po kliknięciu w interesujący nas link wyświetlają się dostępne stacje w tej kategorii. Ja pokażę Wam jakie stacje są na dzień 6-listopada-2017 w kategorii Inne:

Inne:

- Beata Pawlikowska
- 500 Reggae Hits
- Polskie Reggae
- Jazz
- Smooth Jazz
- Muzyka Klasyczna
- Muzyka Filmowa
- Kraina Łagodności
- Szanty
- Biesiada
- Biesiada Śląska
- Kids
- Kołysanki
- Odgłosy Natury

Dobra, a teraz czas na troszkę prywaty. Osobiście najczęściej słucham OpenFM podczas pisania dla was postów. Włączam sobie stację TOP 20 PL, i zaczynam pisać tekst. od czasu do czasu rzucając przelotne spojrzenie na czytnik znajdujący się gdzieś w moim pobliżu. 


Dajcie znać czy znacie ten serwis i czy z niego korzystacie. A może macie inny podobny. Oraz jakie są wasze rytuały podczas tworzenia postów.

Do zobaczenia [metaforycznego], w kolejnych postach ;)

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…