Vaiana: Skarb oceanu - opiniaOpis marketingowy:

Walt Disney Animation Studios przedstawia film "Vaiana: Skarb oceanu", opowieść o dzielnej nastolatce, która podejmuje się niebezpiecznej misji, aby ocalić rodzinną wyspę. Po drodze Vaiana poznaje potężnego niegdyś półboga imieniem Maui i razem wyruszają w pełną przezabawnych zdarzeń i niezwykłych przygód żeglugę przez ocean. To niesamowita dawka humoru i wzruszeń, która zachwyci całą rodzinę!

Opinia:

O rany, wiecie nie potrafię pisać opini o filmach. Może spróbuje więc stworzyć kilka słów o tej produkcji. Po pierwsze, muszę Wam się przyznać iż to świetna bajka dla CAŁEJ [podkreślam], rodziny. Może nie ma w niej aż tyle żartów co w produkcjach typu Shrek, ale jest wystarczająca ilość. A sama produkcja wydaje się krótka, chociaż to trochę dziwnie brzmi przy filmie który ma 103 minuty, ale po prostu przyjemnie się ogląda. Dużym plusem są piosenki zawarte w filmie, a dla osób znających wokalistów studia Accantus dodatkowym smaczkiem będzie fakt iż w piosence "Na drodze tej" jednym z głosów jest Kuba Jurzyk. A jeśli lubicie kabarety to w piosence "Drobnostka" możecie usłyszeć Igora Kwiatkowskiego, znanego ze swojej roli w kabarecie Neonówka jako Mariolka. Wiecie, bardzo dobrze mu poszło. Ale wiecie, brakowało mi w tej produkcji więcj humoru. Są momenty dość zabawne ale przydałoby się coś na wzór "osła ze Shreka". Przepraszam, że tak porównuje do tej produkcji, wiem, że są to inne filmy, ale to silniejsze ode mnie.

Jeśli oglądaliście tę bajkę to napiszcie w komentarzach co sądzicie, tylko starajcie się nie dawać żadnych spojlerów aby osoby które mają film dopiero przed sobą nie została zabrana ta przyjemność.

Acha, jeśli macie kartę Empiku to możecie zgarnąć bajkę na DVD w cenie o 1/3 niższą
Komentarze