Przejdź do głównej zawartości

Vaiana: Skarb oceanu - opiniaOpis marketingowy:

Walt Disney Animation Studios przedstawia film "Vaiana: Skarb oceanu", opowieść o dzielnej nastolatce, która podejmuje się niebezpiecznej misji, aby ocalić rodzinną wyspę. Po drodze Vaiana poznaje potężnego niegdyś półboga imieniem Maui i razem wyruszają w pełną przezabawnych zdarzeń i niezwykłych przygód żeglugę przez ocean. To niesamowita dawka humoru i wzruszeń, która zachwyci całą rodzinę!

Opinia:

O rany, wiecie nie potrafię pisać opini o filmach. Może spróbuje więc stworzyć kilka słów o tej produkcji. Po pierwsze, muszę Wam się przyznać iż to świetna bajka dla CAŁEJ [podkreślam], rodziny. Może nie ma w niej aż tyle żartów co w produkcjach typu Shrek, ale jest wystarczająca ilość. A sama produkcja wydaje się krótka, chociaż to trochę dziwnie brzmi przy filmie który ma 103 minuty, ale po prostu przyjemnie się ogląda. Dużym plusem są piosenki zawarte w filmie, a dla osób znających wokalistów studia Accantus dodatkowym smaczkiem będzie fakt iż w piosence "Na drodze tej" jednym z głosów jest Kuba Jurzyk. A jeśli lubicie kabarety to w piosence "Drobnostka" możecie usłyszeć Igora Kwiatkowskiego, znanego ze swojej roli w kabarecie Neonówka jako Mariolka. Wiecie, bardzo dobrze mu poszło. Ale wiecie, brakowało mi w tej produkcji więcj humoru. Są momenty dość zabawne ale przydałoby się coś na wzór "osła ze Shreka". Przepraszam, że tak porównuje do tej produkcji, wiem, że są to inne filmy, ale to silniejsze ode mnie.

Jeśli oglądaliście tę bajkę to napiszcie w komentarzach co sądzicie, tylko starajcie się nie dawać żadnych spojlerów aby osoby które mają film dopiero przed sobą nie została zabrana ta przyjemność.

Acha, jeśli macie kartę Empiku to możecie zgarnąć bajkę na DVD w cenie o 1/3 niższą
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Marcin Mortka - Żółte Ślepia [PRZEDPREMIEROWA]

Jest to druga książka jaką dostałem przed oficjalną premierą. Wiecie, nie spodziewałem się, że książka ta aż tak bardzo mi się spodoba. Żałuje, że nie natrafiłem wcześniej na pióro tego pisarza. Ale skończmy ten wstęp i przystąpmy do opinii czy recenzji książki.

------------------------------------------------------------------------------------------------------ Okładka:
Wydawnictwo: Uroboros Premiera: 26 luty 2020
------------------------------------------------------------------------------------------------- Opis marketingowy:

Najnowsza fantastyczno-historyczna powieść Marcina Mortki!
Jest 995 rok. Medvid to potężny, barczysty wojownik, który od zawsze wiernie towarzyszy księciu Bolkowi, próbującemu zjednoczyć kraj pod swoim panowaniem. Medvid doradza księciu, jak okiełznać słowiańskie moce magiczne – jak postępować z żercami, gdzie szukać wilkołaków i wodników, czym przekupić miejscowe wiedźmy i rusałki, jak przepędzić licha, leszych i latawice. Jednak na książęcym dworze coraz w…

K. C. Archer - Instytut [PRZEDPREMIEROWA]

Cześć, przychodzę do Was z książką którą dostałem pod koniec grudnia jednak w wyniku innych obowiązków zacząłem ją czytać dopiero po Sylwestrze. Chciałem też wytłumaczyć się z mniejszej niż zwykle ilości ilustracji w tekście. Jest to spowodowane wersją którąż otrzymałem. Po prostu nie miała ona wbudowanej okładki a tylko w takim przypadku zrobiłbym zdjęcia wersji elektronicznej. No nic, ja już Was nie odciągam i zapraszam do poniższego tekstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Instytut
Premiera: 29 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Teddy Cannon nie jest typową dwudziestokilkuletnią kobietą. Owszem, jest zaradna, bystra i pokręcona. Ale potrafi też z niesamowitą precyzją czytać ludzi. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest prawdziwym medium.

Kiedy seria złych decyzji prowadzi Ted…

Oliwia Tybulewicz - Kropla Nadziei

Po długiej przerwie od czytania, spowodowanej niemocą czytelniczą a później innymi zajęciami wracam z kolejną przeczytaną powieścią. Jest to krótka książeczka, którą możnaby spokojnie w jeden, dwa dni ukończyć.


-------------------------------------------------------------------------------------------------
Okładka:


Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Seria: Kropla Życia
Premiera: 1 stycznia 2020

------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opis marketingowy:

Zadawanie się z wampirami to same kłopoty, o tym wie praktycznie każdy, ale gdy topnieją oszczędności, wykonanie drobnego zlecenia dla hrabiny Kraus wydaje się nie najgorszym pomysłem. Do czasu.
Jaką historię kryje ekskluzywny kamień z zielonym oczkiem? Czy Artur coś ukrywa? I kiedy w końcu skończy się remont w domu Sabiny?!
Pub Luna raz jeszcze zaprasza w swe progi!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opinia:


 Po…